Nanášením kovových povlaků metodou žárových nástřiků se zabýváme od roku 1980 jako zaměstnanci Sigmy výzkumného a vývojového ústavu a od roku 1992 jako soukromá společnost pod názvem T-SPRAY-ANTICORRO spol. s r.o.

Zabýváme se žárovým nástřikem kovů, provádíme kovoobrábění, broušení na kulato, soustružení, svářečské práce, povrchové úpravy, tryskání, nanášíme uhlíkové oceli, chromové oceli, chromniklové oceli, molybden, cínové a bronzové kompozice. Také zvládáme aplikovat různé slitiny kovů žárovým stříkáním.

Naše opravy se hodí pro např. renovace veteránů. Je zbytečné vyhazovat celou hřídel, pokud máte vydřený průměr pod gufero nebo ložisko. Pomocí práškové stříkání jsme schopni opravit hřídel, i přímo pod jehlové ložisko. Opravujeme pístnice, písty, klikové hřídele, hřídele čerpadel, čepy a vačky. Stříkáme také ložiskové cínové a bronzové kompozice pro kluzná ložiska. Pracujeme pro potravinářský, lesnický, automobilový a zemědělský průmysl. Stříkáme materiály, které mohou přijít do kontaktu s potravinami. Navařujeme materiál STELLIT, metodou TIG (axiálně i radiálně), která se používá pod mechanické ucpávky čerpadel.